8.A- květen 2024

Žáci 8.A v květnu strávili noc ve škole. Užili si běhací hru, při které měli posbírat 120 bonbonů rozmístěných po škole, zahráli si vybíjenou v Sokolovně, snědli objednaný kebab a pizzu. Chybět nesmělo promítání hokejového zápasu mistrovství světa, hudba, tanec, společenské hry a děsivá noční bojovka, kterou připravili kluci ze třídy. Ti nejotrlejší vydrželi nespat celou noc a zvládli nad ránem třeba hru Jméno, město, zvíře, věc. Také se žáci dozvěděli o každodennosti v 19.století při přednášce paní Peremské. Dne 28.5. navštívili někteří Drážďany a Moritzburg. I přes nepřízeň počasí se výlet vydařil. V chemii si užili laboratorní práci, kdy měřili pH nejrůznějších látek pomocí pH papírků a indikátoru lakmus.