2.C – červen 2024

Měsíc červen byl pro nás měsícem skvělých zážitků a různorodých aktivit, které nás obohatily a přinesly nám spoustu informací a radosti. Na začátku měsíce jsme měli opět možnost setkat se s panem Ondřichem, který nám přiblížil svět loveckých psů a myslivosti. Byli jsme nadšení z ukázek výcviku a dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí o různých plemenech a jejich schopnostech. V červnu nás také čekalo opět setkání s našimi patrony. Třída 6.C si pro nás připravila různé zábavné aktivity. Společně jsme si užili dopoledne plné her a soutěží, které nám pomohly stmelit kolektiv a užít si spoustu legrace. Odnesli jsme si i hezké stavebnice, které jsme hned využili při pracovních činnostech. V týdnu od 17. června jsme se vydali na školu v přírodě do malebného prostředí Vysokého nad Jizerou. Tento týden byl plný dobrodružství, výletů do přírody a sportovních aktivit. Děti si užily každou chvilku, od celodenního výletu na zříceninu Nístějka, přes barvení triček a noční bojovku až po závěrečnou diskotéku. Poslední školní týden byl také velmi pestrý. V pondělí jsme vyrazili do unhošťského kinosálu, kde jsme zhlédli rodinný film Wonka, což byl pro děti skvělý zážitek. V úterý nás čekala beseda o chování k pejskům, kde se děti naučily, jak správně přistupovat k těmto zvířatům. Ve středu jsme si užili energické bubnování, které nám roztančilo celé tělo. A ve čtvrtek jsme se ponořili do programu o pravěku, po kterém jsme vyrazili na piknik v přírodě. V pátek jsme si jen rozdali krásná vysvědčení a rozešli jsme se na letní prázdniny. Červen byl pro nás měsícem plným zážitků a nových zkušeností. Všem dětem děkuji za jejich nadšení a aktivní účast a těším se na další společné chvíle v novém školním roce. Krásné léto.