5.A – červen 2024

V tomto měsíci jsme ve všech předmětech opakovali probrané učivo, psali jsme závěrečné písemné práce. Patronátní třída 9.A si pro nás připravila dvě hodiny plné zábavy a sportovních her. Ve vlastivědě jsme pracovali na projektu Evropa, který pak před žáky každá skupina prezentovala. Koncem měsíce jsme odjeli na školu v přírodě na Benecko. Tak jsme strávili společně pět dní. Poslední dny školního roku byly ve znamení úklidu třídy, odevzdávání učebnic a ostatních třídnických prací. Ve čtvrtek jsme si udělali pěší výlet do Kyšic, cestou jsme se zastavili na malé občerstvení. V pátek 28. června dostali žáci závěreční vysvědčení a konečně se dočkali vytoužených prázdnin. Ještě jednou bych chtěla poděkovat všem rodičům za spolupráci, ochotu a popřát všem krásné, slunečné a pohodové prázdniny.