8.A – červen 2024

Třída 8.A v závěru školního roku využila k opakování učiva matematiky školní iPady. Ve fyzice upevnili své znalosti o elektrických obvodech pomocí stavebnic Boffin. Obě hodiny byly zábavné a hodina utekla jako voda. Ve dnech výletů třída navštívila ve středu Bobovou dráhu na Proseku, kde si užili trochu adrenalinu. Ve čtvrtek zkoumali zákoutí Obory Hvězda při únikové hře "Trapas na Bílé hoře", vyšlápli si na vyhlídku v Divoké Šárce a na své si přišli i milovníci kolotočů. V pátek se prošli z kladenského Sletiště do Doks, kde se pobavili a zrelaxovali na zahradě paní učitelky, a pak už jeli domů vstříc víkendu. Třídy 8.A a 8.D si v rámci patronátu připravili pro 4.A zábavné aktivity na stanovištích okolo rybníku Bulhar. Počasí jim přálo a všichni si to moc užili.