8.B – červen 2024

V pondělí 17.6. jsme šli do kinosálu v Unhošti, kde jsme zhlédli film Labyrint. Jednalo se akci žákovského parlamentu. V úterý 18.6. jsme si v rámci patronátu tříd připravili pro žáky 4.B soutěže a hry na zahradě turistického oddílu Pochodeň. Každý žák ze 4.B absolvoval 5 stanovišť a plnil jednotlivé úkoly ( hod na cíl, polštářová bitva, limbo, skákání v pytli, šipky ). Nejlepší dostali odměny a všichni účastníci obdrželi diplom, tužku, razítko a sladkost. Nechybělo občerstvení a pití. Všichni si užili zajímavé dopoledne. Ve středu 19.6. jsme odjeli na vícedenní školní výlet do Špindlerova Mlýna. Ubytováni jsme byli v penzionu Labská vyhlídka. První den jsme se vydali Medvědí stezkou na Harrachovu skálu. Ve čtvrtek nás čekal náročný výšlap na Sněžku přes Polední kameny, který jsme všichni zvládli, i když nás překvapila síla slunečních paprsků, takže jsme se někteří spálili. V pátek jsme se svezli na bobové dráze. Po celou dobu pobytu jsme měli výbornou domácí stravu. Domů jsme se vrátili sice unaveni, ale se spoustou zážitků. Výlet jsme si užili. V pondělí 24.6. nás překvapil cvičný poplach, při kterém jsme co nejrychleji opustili budovu školy a shromáždili se před sokolovnou. V tento den proběhlo na školní zahradě vyhlášení sportovce roku. V kategorii dívek se na 1. místě umístila Dominika a na 2. místě Simča. Gratulujeme. V pátek jsme dostali vysvědčení. Přejeme všem odpočinkové prázdniny!