8.D – červen 2024

Měsíc uběhl snad světelnou rychlostí. Vypravili jsme se na školní výlet do Špindlerova mlýna, který jsme si hojně turisticky užili, jelikož na vrcholu Sněžky stanuli mnozí z nás vůbec poprvé. I když to byl náročný výstup, byli jsme odměněni úchvatnými výhledy a překonání sám sebe, je bezpochyby také skvělý pocit. Navíc nám úplně luxusně vařili v penzionu Labská vyhlídka. Také jsme věnovali 1 dopoledne svým mladším spolužákům a připravili jsme pro ně hravé dopoledne na různých stanovištích. Společné chvíle jsme završili vybíjenou. Červnové finále ve škole se chýlí ke svému konci. Každý udělal, co bylo v jeho silách a odměna v podobě zaslouženého vysvědčení ho nemine. A před námi je konečně léto a po něm se vynoří náš poslední "základkový" rok. Tak HURÁ na prázdniny nabrat síly na velké finále : )