4.B – červen 2024

První týden v červnu jsme vyrazili do Benecka na školu v přírodě. První den nám pěkně propršel, ale druhý den odpoledne už jsme mohli plně využít programu venku. Naše téma byla Olympiáda, děti si vyzkoušeli různé sportovní disciplíny, měly zahájení i krásné ukončení olympijských her s vyhlášením vítězů a získání skvělých cen, samozřejmě i medailí. Školu v přírodě jsme si moc užili a doufáme, že příští rok vyrazíme zas. Díky školnímu parlamentu jsme vyrazili do místního kinosálu v Unhošti a zhlédli jsme film „Návrat“ do minulosti. Na 3. patronát s 8.B jsme se vydali na pozemek Pochodně, kde jsme si užili 3 hodiny programu od starších kamarádů. Měli pro nás připravené sportovní aktivity, pohoštění a pro první tři (z kterých se nakonec vyklubalo šest), kteří získali nejvíce bodů, po sečtení disciplín, krásné odměny. V posledním týdnu školy jsme odevzdali učebnice vybrali nové a vyrazili jsme na den v přírodě. Na tento den jsme vyrazili zase s 8.B, protože je s nimi zábava a jsou přátelští. Byla to procházka po Unhošťské stezce na naše oblíbené místo, pozemek Pochodně. Zde na děti čekalo překvapení v podobě opékání buřtů. Celou dobu jsme doufali, že nezmokneme a nezmokli. Bylo to zase moc fajn rozloučili jsme se, jak se sluší a patří. No a 28.6. rozdávání vysvědčení a HURÁ NA PRÁZDNINY. Nástup zase 2. září jako páťáci.