6.A – duben 2022

Duben byl nabitý akcemi. Do hodiny fyziky přinesla paní učitelka Horáková suchý led, a tak si žáci užili spoustu legrace při jeho zkoumání. V matematice vystřihovali z kartonu trojúhelníky a hledali jejich těžiště. Během barevného týdne se žáci domluvili a jeden den byli všichni v modrém, další v šedém a poslední v černém oblečení. Na Velikonoce vyráběli krásné dekorace a zúčastnili se facebookové výzvy Kuřátkov. Ku příležitosti Dne Země navštívili Čistírnu odpadních vod v Unhošti a poté vyráběli hmyzí domeček, který láká k bydlení hmyz nejen ze školní zahrady. A v neposlední řadě se mnohé naučili a dobře se pobavili při lekci o finanční gramotnosti Velká rodinná rada, kterou formou hry organizuje pro žáky Besedárium.