6.C – červen 2024

V červnu jsme usilovně pracovali na doladění známek, takže samá písemka, diktát sloh, souhrnné opakování, zkoušení… 13.6. pak proběhl náš další patronát s 2.C, kdy jsme malým kamarádům nachystali ve školní výdejně dovednostní stanoviště. V závěrečných týdnech už nás čekaly jen samé odpočinkové záležitosti. Nejprve jsme se vydali do místního kinosálu na promítání filmu Návrat do budoucnosti. Poté již přišly na řadu výlety. 19. června jsme si v hale zahráli turnaje ve florbalu, poté se prošli na zmrzku a zadováděli si na Koželužce. Čtvrtek patřil společnému výletu se 6.A do ZOO Praha, kde nás čekal objednaný program s průvodkyní na téma Velikáni zvířecí říše, v pátek jsme se pak také společně vydali pěšky do Horního Bezděkova, kde jsme strávili prima dvě hodiny hraním minigolfu. V dalším týdnu pak přišlo vybírání a rozdávání učebnic, úklid třídy, abychom se příští rok zabydleli v nové, tentokrát již na budově 58,poté den v přírodě, kdy jsme si dali jen lehkou procházku, a teď už jen vysvědčení a……….. hurá na prázdniny!!! KRÁSNÉ LÉTO!