7.B – červen 2024

V červnu jsme psali písemné práce, probíhalo zkoušení, snažili jsme se, abychom vše zvládli. V pondělí 17.6. jsme zhlédli film Labyrint a od středy nás čekaly školní výlety. Ve středu jsme společně se 7.A navštívili Malou a Velkou Ameriku, prošli jsme štoly, kam se člověk dostane pouze s průvodcem. Bylo to zajímavé a poučné. Ve čtvrtek nám Tadeáš Helebrant z 9. B připravil výborný program na Rybárně. Vysvětlil nám vše o rybách, připravil pracovní listy, vše nám zde ukázal. Nakonec jsme si opekli vuřty. Prožili jsme příjemný den v krásném prostředí. V pátek jsme opět navštívili děti z Dětského centra v Kladně. Připravili jsme si pro ně různé soutěže, Dia předvedla ukázku aerobiku, zatančili jsme si, dali jsme dětem odměny, potěšili jsme je a my jsme také dostali sladkosti. Seznámili jsme se blíže s tímto centrem. Poslední týden školního roku byl ve znamení úklidu, vybírání učebnic, rozdávání učebnic. Ve čtvrtek jsme strávili den v přírodě. Došli jsme do Malých Kyšic, kde jsme se v restauraci občerstvili a potom jsme šli zpět. V pátek proběhlo slavnostní rozdávání vysvědčení. Čtrnáct žáků mělo vyznamenání a osmnáct žáků získalo pochvalu na vysvědčení. Přejeme všem krásné prázdniny.