8.C – červen 2024

1. Online Třídní Schůzky Na začátku měsíce proběhly online třídní schůzky, během kterých jsme rodičům poskytli aktuální informace o prospěchu a chování žáků. 2. Třídní Výlet do Jizerských Hor Jednou z nejvýznamnějších událostí měsíce června byl třídní výlet do Jizerských hor, který se konal od středy do pátku. Tento výlet byl plný dobrodružství a společných aktivit, které přispěly k posílení týmového ducha a vytvoření mnoha krásných vzpomínek. Středa: Cesta na chatu a přesun do Bedřichova. Procházka cca 8,5 km v okolí vodní nádrže Bedřichov po naučné stezce Černá Nisa. Přesun do Jablonce, kde měli žáci rozchod a následně jsme navštívili kino, kde jsme si užili film Mizerové. Večerní přesun do Janova a noční výstup lesem k chatě, kam jsme dorazili ve 23:30. Po večerce ve 0:30 jsme se všichni těšili na další den. Čtvrtek: Den začal brzkým odchodem na nákup do potravin, který jsem absolvoval sám😂 Po snídani jsme vyrazili na celodenní "procházku", jejímž hlavním cílem byly Vodopády Jedlové. Žáci měli možnost se zde koupat ve vodě o teplotě cca 13°C. Celá trasa měřila přibližně 21 km s převýšením +-680 m. Následovalo sekání dřeva, příprava ohniště a opékání buřtů. Večer jsme strávili společně ve společenské místnosti s programem. Ve 21:30 jsme začali večerní schovku v lese a po návratu na chatu ve 22:45 následovala večerka v 23:30. Pátek: Den začal úklidem chaty a pokojů. Přesunuli jsme se do Jablonce, kde jsme si užili koupání v Jablonecké přehradě. Následně jsme se přesunuli na autobusové nádraží a odjeli zpět domů. 3. Den v Přírodě Ve čtvrtek 27. ledna jsme absolvovali den v přírodě turistickou procházkou v okolí Malých Kyšic. 4. Rozdávání Vysvědčení Poslední den školy se rozdávalo vysvědčení. Na viděnou a na slyšenou v září....