8.C – leden 2024

Leden byl pro třídu 8.C bohatý na různé aktivity a zážitky, které přispěly k osobnímu rozvoji žáků i k posílení třídního kolektivu. Zde je přehled klíčových událostí a aktivit, které jsme v tomto měsíci realizovali. 1. Lyžařský Výcvik Jednou z nejvýznamnějších akcí měsíce byl organizovaný lyžařský výcvik, kterého jsme se ale bohužel nezúčastnili. 2. Třídnická Hodina V rámci pravidelné třídnické hodiny, která se konala 17. ledna, jsme se zaměřili na aktuální problémy a potřeby třídy. Řešili organizační záležitosti a plánovali nadcházející aktivity. Třídnická hodina také poskytla prostor pro žáky, aby sdíleli své názory a nápady, což přispělo k posílení vzájemné komunikace a důvěry mezi žáky a třídním učitelem. 3. Sebehodnotící Dotazníky Na konci měsíce ledna žáci vypracovávali sebehodnotící dotazníky. Tato aktivita byla zaměřena na reflexi jejich osobního pokroku a výkonnosti v jednotlivých předmětech. Žáci se zamýšleli nad svými silnými stránkami a oblastmi, ve kterých by se chtěli zlepšit. Sebehodnotící dotazníky jsou důležitým nástrojem pro podporu sebereflexe a osobního růstu, a také poskytují učitelům cennou zpětnou vazbu, která může být využita při plánování další výuky.