8.C – únor 2024

1. Třídnická Hodina Pravidelná třídnická hodina se konala 14. února. Tentokrát jsme se zaměřili na zpětnou vazbu z nedávných aktivit a plánování budoucích akcí. Diskutovali jsme také o aktuálních problémech ve třídě a hledali společná řešení. Třídnická hodina opět poskytla prostor pro otevřenou komunikaci mezi žáky a třídním učitelem, což přispělo k posílení vzájemného porozumění a důvěry. 2. Matematická Úniková Hra Na konci měsíce února p. uč. Dušek zorganizoval a připravil matematickou únikovou hru pro žáky osmých a devátých ročníků. Tato aktivita byla zaměřena na rozvoj logického myšlení, spolupráce a kreativního řešení problémů. Žáci pracovali v týmech, aby vyřešili různé matematické hádanky a úkoly, které je postupně vedly k úspěšnému "úniku". Hra byla velmi zábavná a zároveň edukativní, což přispělo k posílení jejich matematických dovedností a týmové spolupráce. 3. Diskuse o Drogách HHC V průběhu měsíce proběhla důležitá diskuse o drogách, konkrétně o nebezpečí spojeném s nově se objevivší drogou HHC. Žáci měli možnost klást otázky a dozvědět se více o dopadech drog na fyzické a psychické zdraví. Diskuse byla velmi přínosná a pomohla žákům získat potřebné informace a dovednosti pro zodpovědné rozhodování v budoucnu. 4. Vyhlášení Sportovce roku Poprvé byla vyhlášena anketa Sportovec roku, která zahrnovala vyhodnocení výkonů ze šesti atletických disciplín pro všechny žáky a žákyně druhého stupně. Výsledky byly pečlivě zaznamenány a vyvěšeny na nástěnce ve škole, zároveň byly nasdíleny i v Microsoft Teams, aby byly snadno dostupné všem. S radostí můžeme oznámit, že mezi nejlepšími sportovci se umístil Zbyněk Kolomazník z naší třídy 8.C, který vynikl svými výkony ve všech disciplínách. Tato událost podpořila sportovního ducha a motivovala žáky k dalšímu zlepšování svých atletických dovedností.